فایل ورد تبيين تفاوت هاي ميان فرهنگي در گردشگري مبتني بر درک جامعه محلي مورد مطالعه: ناحيه قره داغ (ارسباران)

لینک دانلود

 فایل ورد تبيين تفاوت هاي ميان فرهنگي در گردشگري مبتني بر درک جامعه محلي مورد مطالعه: ناحيه قره داغ (ارسباران) دارای 40 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد تبيين تفاوت هاي ميان فرهنگي در گردشگري مبتني بر درک جامعه محلي مورد مطالعه: ناحيه قره داغ (ارسباران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد تبيين تفاوت هاي ميان فرهنگي در گردشگري مبتني بر درک جامعه محلي مورد مطالعه: ناحيه قره داغ (ارسباران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد تبيين تفاوت هاي ميان فرهنگي در گردشگري مبتني بر درک جامعه محلي مورد مطالعه: ناحيه قره داغ (ارسباران) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : تحقيقات فرهنگي ايران

تعداد صفحات :40

گردشگری در جهان کنونی فراتر از یک فعالیت اقتصادی است و به عنوان یک پدیده اجتماعی و جهانی، پیچیدگی های خاصی دارد که از جابه جایی انسان ها با فرهنگ های مختلف و ارتباط و تعامل آن ها با هم در زمان صلح به وجود می آید. به همین دلیل، درک تفاوت های فرهنگی برای توسعه موفقیت آمیز گردشگری الزامی است. این تحقیق، با هدف بررسی تفاوت های میان فرهنگی در گردشگری و نحوه برخورد جامعه محلی در مواجهه با آن انجام شده است. تحقیق حاضر، از نظر روش کیفی است. مشارکت کنندگان تحقیق، دوازده نفر از مردم محلی ناحیه قره داغ (ارسباران) بودند که با روش نمونه گیری مبتنی بر هدف انتخاب شدند. نتایج تحقیق نشان داد که عوامل تاثیرگذار بر تماس بین گردشگران و جامعه محلی، نقش فرهنگ در گردشگری، انواع برخوردهای میان فرهنگی، تفاوت های فرهنگی بین گردشگران و جامعه محلی، مشکلات تفاوت های فرهنگی گردشگران با جامعه محلی، تاثیر تفاوت های فرهنگی بر جامعه محلی و نحوه برخورد جامعه محلی در مواجهه با تفاوت های فرهنگی گردشگران با آن ها، هفت موضوع اصلی مرتبط با تفاوت های میان فرهنگی در گردشگری هستند و 26 موضوع فرعی بر این موضوعات اصلی تاثیر گذارند.
كلید واژه: تفاوت های میان فرهنگی، گردشگری، روش کیفی، ناحیه قره داغ (ارسباران)

توضیحات بیشتر