فایل ورد تهيه نقشه زمين شناسي شکستگي ها و خطواره ها با استفاده از پردازش تصاوير رادار روزنه ترکيبي (SAR) (مطالعه موردي تصوير منطقه کلات نادري)

لینک دانلود

 فایل ورد تهيه نقشه زمين شناسي شکستگي ها و خطواره ها با استفاده از پردازش تصاوير رادار روزنه ترکيبي (SAR) (مطالعه موردي تصوير منطقه کلات نادري) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد تهيه نقشه زمين شناسي شکستگي ها و خطواره ها با استفاده از پردازش تصاوير رادار روزنه ترکيبي (SAR) (مطالعه موردي تصوير منطقه کلات نادري)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد تهيه نقشه زمين شناسي شکستگي ها و خطواره ها با استفاده از پردازش تصاوير رادار روزنه ترکيبي (SAR) (مطالعه موردي تصوير منطقه کلات نادري)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد تهيه نقشه زمين شناسي شکستگي ها و خطواره ها با استفاده از پردازش تصاوير رادار روزنه ترکيبي (SAR) (مطالعه موردي تصوير منطقه کلات نادري) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : رادار

تعداد صفحات :13

خطواره ها از مهمترین پدیده های زمین شناسی در مطالعات اکتشافی مخازن هیدروکربن می باشد. برداشت های زمینی زمین شناسان جهت دستیابی به نقشه این خطوط هزینه و زمان بسیاری را معطوف خود می سازد، که بنابه نوع کار از دقت چندانی هم برخوردار نیست. یکی از راه های استخراج خطواره ها، استفاده از روش های پردازش تصاویر ماهواره ای است. در این مقاله، ضمن مروری بر روش های استخراج خطواره ها،روش جدیدی بر مبنای کشف لبه کنی مطرح شده است. در این تحقیق مشخص می گردد که استفاده از معیار متریک پرات، پارامتر سیگمای 1 و حد آستانه 0.6 برای پارامترهای تشخیص لبه کنی، بهترین نتیجه را روی تصویر ENVISAT1 به دنبال خواهد داشت. این مقاله با تعیین برخی قیود هندسی، معیار مشخصی برای بهبود دقت کیفی و کمی نقشه خطواره ها ارائه می نماید.
كلید واژه: الگوریتم کشف لبه کنی، خطواره های زمین شناسی، رادار روزنه ترکیبی، منطقه کلات نادری

توضیحات بیشتر